İLAHİ SİSTEM ŞİFA TERAPİSTLİĞİBedensel Hastalıklar Neden Olur ?


Zİhinsel Sorunlar Neden Oluşur ? 


Ruhsal Sorunlar Neden Oluşur ?


Hayatınızın kontrolünü kaçırmış gibi hissedebilirsiniz ya da ilişkilerinizde, iş hayatınızda bir türlü olmasını istediğiniz şeyleri elde edemiyorsunuzdur ya da evlenmek istiyorsunuz, hayalleriniz mi var? Yaşamınızı istediğiniz biçimde şekillendirmek elinizde; daha sağlıklı bir yaşam sürmek, coşku dolu ilişkiler yaşamak, mutlu bir aile kurmak, iş hayatınızda başarıyı yakalamak hepsi ama hepsi mümkün..


Yaşamımızda nedenini bilmediğimiz tıkanıklıklar, hastalıklar, sorunlarla karşılaşabiliyoruz. İlahi Sistem Şifa Terapistliği eğitiminde bu sorunların kaynaklarını ve çözümlerini ve kendi güçlerinizi, şifacılığınızı öğreniyorsunuz.


Enerji çalışmalarından farkı bir kanal çalışması değildir ana kaynak ile çalışılmaktadır bu nedenle terapistin bu tekniği uygulayabilmesi için frekansının dünyadaki en yüksek frekans olan Sevgi Frekansı (bizim bildiğimiz sevgi değildir, çok yüksek bir frekans değeridir)'na yükseltilmesi gerekmektedir. Eğitimdeki tüm terapist adaylarının frekans yükseltilmesi gerçekleşecektir. Sevgi Frekansı ve Nur'un kullanıldığı bu teknik hastaların şifalanmasını, hücrede başlatmakta ve hücrelerden bütüne şifayı ulaştırmaktadır.. Hastaların frekansını yükseltmektedir. Dolayısıyla her bir terapist hastanın frekansını Sevgi Frekansına yükseltebilecek ve Ana Kaynaktan gelen Nur'a uyumlu hale getirecek şifalanmayı bu sayede sağlayabilecektir.


Eğitim sonunda katılımcıların tamamı aşağıda yer alan Modüller tamamladığında ve aşağıdaki maddeleri uygulayabilen olduğunda İlahi Sistem Şifa Terapisi Uygulayıcısı olacaktır.


Eğitim 4 Modülden Oluşmaktadır. 1. Modül Konuşma Terapistliği


2. Modül Bilinçaltı Terapistliği


3. Modül Trans Terapistliği


4. Modül Nur Şifası Terapistliği


* Aura Temizliği


* Çakra Temizliği


* Manyetik Alanda bulunan Varlık - Büyü - Beddua - Nazar gibi negatif enerjilerin Temizliği


* Beden Taraması


* Blokaj ve Hastalıkların Belirlenmesi ve Giderilmesi


* Bağ kesme


* Affetme - Helalleşme


* Melek Rehberliği


* Bilinçaltı Temizliği


* Yeni Kodlamaların Yapılması (Bolluk Bereket - Başarı - Aşk vs.)


* Sevgi Kanalı Açılması


* Sevgi Frekansı ve Nur Enerji Yüklemesi ile Şifalandırma


KATILIM KOŞULLARI


Eğitimden önceki 2 gün süresince alkollü ürünler alınmamalı ve su tüketimi artırılmalıdır. Hayvansal gıdalar şart olmamakla birlikte azaltmanız önerilmektedir.


Eğitime katılırken rahat ve beyaz renkli giysiler tercih ediniz. Özellikle Siyah ve Koyu renkli giysiler kullanmayınız. I. tercih beyaz ancak mümkün değilse açık renkli de olabilir. Giysileri yanınızda getirebilir merkezimizde değiştirebilirsiniz.


Kimler Eğitim Alabilir?


Tıp doktorları ve sağlık görevlileri, fizik tedavi uzmanları, psikologlar, yaşam koçları, reiki uygulayıcıları, hipnotistler, diyetisyenler, güzellik uzmanları ve biyoenerjiye ilgi duyan, kendini geliştirmek isteyen, çevresine şifa vermek isteyen kişiler bu eğitimi alabilirler.


EĞİTMEN 


Lale ATAMAN


Spiritüel Yaşam Koçu & NLP & Şifa Terapisti & Eğitmen

Yukarı ↑